Hakkımızda

Biz Kimiz

1994 yılında sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız, 2015 yılından günümüze As İmza Yapı adı altında Türkiye İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir. As İmza Yapı, Türkiye’nin sektöründe ve ihracat rakamlarında birinciliği göğüsleyen Fırat Plastik A.Ş. bünyesinde bulunan Fıratpen® markasının üretici bayiliğini ve As İmza Yapı bünyesinde faaliyetlerine devam eden, As İmza Cam markası ile Isıcam Sistemleri üretimi yapmaktadır.

2500 m2 kapalı alana sahip yerleşkelerimizde son teknoloji CNC makine hatlarımız ile üretimimize devam etmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizin yanında, alüminyum doğrama, küpeşte, cam balkon sistemleri, panjur, sineklik, montaj ve müteahhitlik hizmetlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir. 

Yılların bilgi birikimi ile kalitesini her zaman en üst seviyede tutan As İmza Yapı, uzman kadrosu, yüksek müşteri memnuniyeti bilinci ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmakta, ihtiyaçlarınıza en üst düzeyde çözüm üretmektedir.


MİSYONUMUZ

As İmza Yapı olarak, insan yaşamına değer katan kaliteli, konfor sunan ürünleri yüksek iş ahlakı ve standartlar ile toplumun hizmetine sunmak temel misyonumuzdur.


VİZYONUMUZ

İlgili faaliyet alanlarında iş ortakları ile beraber, geleceğe yön veren inovatif bir bakış açısı ile çözümler üreten, sürekli müşteri memnuniyeti, kusursuzluğu ve mükemmelliği yakalamak As İmza Yapı’nın vizyonudur. Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmak vizyon hedeflerimizdendir.